Satilik Diğer (Ticari), Sutivan, Brac iceland, Hırvatistan, Obala kralja Tomislava 6.

Satilik - Cod. 17406

  • Tipoloji: Diğer (Ticari)
  • Bölge: 360 m²
  • Daire No: 10+
  • Kat: 4

Brac onun huzur tutulan küçük sevimli bir kasaba olan, 17. yüzyıldan kalma bu eski taş ev var, hangi eski Kastilo Vitturi parçasıdır. Dalmaçya ana merkezi olan Split deniz, sahil ve şehir, en güzel manzarası eşliğinde deniz kenarında Sutivans üzerinde mükemmel konumu sayesinde.
Evin dört katlı sunmaktadır. Ilginç bir iş alanı haline edilebilir bir lokali şu anda Ground. Birinci ve ikinci katta mutfak ve banyo ile bağlantılı oda / yemek oturma odası, bir yatak odası ile iki odalı bir daire için her türlü konforu sunuyor. Bu ev ile ek bir iki daire veya panoramik manzarası sunan çatı terası ile bir büyük daire inşa seçeneği veren bir çatı vardır. İki avlulu güzel yaz Sutivan zevk için büyük bir fırsat sunuyoruz. Bir avlu kenarında bakan ve bu nedenle restoranlar ve diğer yemek işlemleri başlatma (kira daire vb) için uygundur, eski büyük bir ile evin arkasında ikinci avlu ise iyi. Evde ayrıca bir otopark alanı ve 60 m² 'dir.
Çünkü tüm günlük ihtiyaçları için dükkanlar birkaç yakınlarındaki tesisleri, restoranlar, kafeler ve turkuaz denizi ile plaj özgü olarak olağanüstü konumu.

Bu emlakla ilgili soru


Free real estate ads
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB